Černý Kozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilith- predstavenie

3 posters

Goto down

Lilith- predstavenie Empty Lilith- predstavenie

Příspěvek pro Layla Tue Nov 11, 2014 6:06 pm

Želám pekný deň a vopred sa ospravedlňujem, že prichádzam s prezývkou Lilith. Prichádzam však s partnerského fóra vampyre-blood (http://vampyre-blood.slovakforum.net/forum) a teda musím použiť rovnakú prezývku pod akou som známa i tam.
Od jakživa ma zaujímalo nadprirodzeno a všetko čo s ním súvisí, od 14 rokov pátram aktívne prostredníctvom internetu a založila som svoj prvý blog so zameraním na vampyrizmus. V roku 2012 som v spolupráci s Hrobarom založila svoje prvé fórum pre precitajúcich otherkinov. V súčasnej dobe mám 25 rokov a som plne precitnutá vampyrka s trocha atypickou povahou, ktorá nie je pre náš druh špecifická.
Prichádzam, pretože verím, že toto fórum mi ponúkne nový rozmer znalostí a tiež priestor na rozvoj mojich vlastných schopností. Zaujímam sa predovšetkým o manipuláciu s energiami, energetický scan, prácu s kyvadlom a automatické kresby. Je toho prirodzene viac o čo som za tie roky zakopla, no na toto sa zameriavam v súčasnej dobe.
Čo sa magickej praxe týka, tak nemám veľa skúseností, ale veľmi rada sa priučím a dúfam, že moje znalosti, tu budú tiež pre niekoho prospešné.

Ďakujem vám za pozornosť a ostáva už len dodať, že v prípade otázok veľmi rada odpoviem.
Layla
Layla

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Lilith- predstavenie Empty Re: Lilith- predstavenie

Příspěvek pro Hrobař Tue Nov 11, 2014 6:12 pm

Ty máš s nickem samozřejmě výjimku :-) Vítej u nás, snad tu najdeš to pro co nebyl na VB prostor.
Hrobař
Hrobař
Admin

Počet příspěvků : 358
Datum registrace : 05. 11. 14

https://kozel.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Lilith- predstavenie Empty Re: Lilith- predstavenie

Příspěvek pro Sheffir Tue Nov 11, 2014 7:15 pm

Vítej u nás Lilith :-)

/zamykám
Sheffir
Sheffir

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 05. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Lilith- predstavenie Empty Re: Lilith- predstavenie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru