Černý Kozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LittleThomas

Goto down

LittleThomas Empty LittleThomas

Příspěvek pro LittleThomas Wed Jul 01, 2015 4:49 pm

A máme tu samečka Homo sapiens. Slyší na přezdívku LittleThomas, LT, nebo jakkoli si jej naučíte a je mu skoro 28 let. Byl nalezen, jak se toulá po VB a kouše tamní sebe-celebrity do zadku. Sám nemá jasno ve vlastní rase, má různé odmítavé pocity a tlaky v hlavě, ale zatím byl všemi zařazen mezi lidi, možná s trocha atypickou povahou, ktorá nie je pre náš druh špecifická. LittleThomas je milý, přítulný, ochotný, vesměs čistotný, ale pozor, mívá problémy s důvěrou. Zřejmě se v minulosti zklamal v lidech, nejednou, a nehodí se proto do hloupé společnosti. Často ryje a kouše, ale většinou to myslí dobře, nebo ve vtipu.
S magií si ovšem příliš nezadá. Znají se, ale většinou se zatím míjeli. Žádný z nich se zatím nevyjádřil, ale ani nepustil toho druhého ze zřetele. AC, kineze, kini, energie... Nechce prozatím evokovat, nechce se do někoho štvát, dokud to není třeba.
Pokud se jej ale ujmete a budete krmit alespoň nějakým zapálením, bude Vám ochotně analyzovat a syntézovat Vaše fakta, s něčím i pomůže, alespoň nosit, a možná i něco najde nebo vyvine sám.

Uvidí se. Hlavně se s tím nesrat.

LittleThomas

Počet příspěvků : 15
Datum registrace : 30. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

LittleThomas Empty Re: LittleThomas

Příspěvek pro Sheffir Thu Jul 02, 2015 12:14 pm

Á, starý známý. Tak tě tu vítám :-)

/zamykám
Sheffir
Sheffir

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 05. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru