Černý Kozel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlanta Vampyre Alinace

Goto down

Atlanta Vampyre Alinace Empty Atlanta Vampyre Alinace

Příspěvek pro Hrobař Fri Oct 28, 2016 8:54 pm

Atlanta Vampyre Aliance (dále jen AVA) je Americká organizace sdružující reálné vapýry. Myslím že bude užitečné když sem hodím pár překladů a vytažených informací o amerických vampýrech. Samotná AVA se představuje takto:

"Posláním AVA je podporovat větší jednotu společenství reálných vampýrů z Atlanty v Gorgii. Přičemž podporuje nově procitlé v získání sebevědomí a zodpovědnosti. Ctíme tradice historie a respektu týkající se Společenství zatímco hájíme bezpečnost a blahobyt našich členů. Klademe důraz na podporu společenských akcí a výzkum. Klademe důraz na důlezitost vzdělání, vědění a silu vlivu v nasí lokalite. Přebíráme aktivní roly podpory nejenom sobě ale i naší společnosti a našemu městu.
Příjímáme za členy jak Sanguinarní tak energetické upíry. AVA výtá kohokoli kdo se zapojí do fóra aby obohatil naše znalosti. Nechceme kritizovat jiné domy, řády nebo proudy a chceme si zachovat ke všem neutralitu. Dále nabízíme pomoc těm kdo se rozhodli zůstat samostatní á podporujeme všechny kteří se rozhodli jít cestou duchovního a intelektuálního růstu."

Dále lze dodat že AVA má systém rovnocenosti členů a jejich rovného hlasování, s tím že to vede tedy pětice zakladatelů. Funguje nepřetržitě od roku 2005. Pořádají každo měsíční schůzky a další akce.Zajímavé mi taky přišlo že úmyslně používají ve slově vampýr měkké I (v překladech píšu tvrdé protože jsem tak zvyklí) zatímco u nás se zase používá úmyslně jen Y.
Jako členové jsou příjmani jen starší 21 let a žijící maximálně v okruhu 75 mil od Atlanty . Podle seznamu na webu mají jen 13 členů ale samotná internetová komunita kolem AVA snad čítá až 1000 členů. AVA je díky své otevřenosti něco jako mluvčí vampýrů v USA.
AVA na svém webu prezentuje že podporuje místní policii.
AVA v roce 2006 zorganizovala mohutný celosvětový statistický výzkum vampyrismu který přinesl spoustu zajímavých dat. jejich výsledky jsou volně k dispozici.
Hrobař
Hrobař
Admin

Počet příspěvků : 358
Datum registrace : 05. 11. 14

https://kozel.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru